Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rain closing - sam się wyłącza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rain closing - sam się wyłącza

    Już po boxie. Powiem tak, super różnicy nie czuć, tzn. Przy wyzszych prędkościach obrotowych idzie jak cupra, ale nie ma siie co dziwić, wyszedł 290km i 450 nm a seria 251km i 393 nm! Nie spodziewałem się ze wypluje 251, myslelem ze okolice 230 max. Zobaczymy przy dłuższym użytkowaniu. Ogólnie chyba było warto.

  • #2
    Rain closing - sam się wyłącza

    Witam serdecznie,

    mam problem z domykaniem szyb podczas deszczu czyli funkcją Rain closing.

    Kiedy ją włączę (zaznaczę "ptaszkiem" na wyświetlaczu) i ponownie kluczyk, wszystko jest OK - okna się domykają po polaniu szyby, ale wystarczy ze ponownie włożę kluczyk i przekręcę to funkcja jest znów wyłączona.

    Czy to powinno się samo wyłączać po każdym włączeniu stacyjki czy mam cos nie tak?

    Komentarz


    • #3
      Coś jest chyba nie tak, bo u mnie jest cały czas aktywne.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        U mnie też wszystko jest ok, działa cały czas od pierwszego włączenia. Więc coś masz nie halo.
        Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
        Nowa Czarnulka O3 RS
        Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

        Komentarz


        • #5
          velmo, w OII był do tego odpowiedni bit do zakodowania ( Rainclosing: jednorazowo lub ciągle ) chyba w 46-Moduł komfortu o ile pamiętam. W OIIFL też powinno być coś takiego...
          Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
          Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za informacje. No to już coś wiem, kolejny argument przemawiający za kupnem kabelka..

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X